Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Гучний двіж за 150 грн: дочка Олі Полякової дала сольний концерт

Старша дочка української співачки Олі Полякової дала сольний концерт під назвою Гучний двіж.

Маша Полякова виступила з власним рок-гуртом Швы 17 листопада. Концерт відбувся у столичному клубі Теплий ламповий. Квитки коштували 150 грн.

У сторіз на особистій сторінці в Instagram зіркова мама показала фрагменти з рок-концерту. На відео можна побачити, як на сцені співає Маша Полякова, а молодь енергійно танцює.


Оля Полякова пишається своєю дочкою і завжди підтримує її творчість. На концерт вона прийшла у чорному худі з написом Швы.

Варто зауважити, що це не перший концерт 16-річної Маші Полякової. У липні 2021 року дівчина вже виконувала свої авторські пісні перед широкою публікою.

Проте трек з лайливими словами Мне пох*й на твои советы викликав шквал хейту в адресу юної виконавиці. Тоді Оля Полякова публічно захистила доньку і порадила їй не слухати інших, а завжди йти вперед до своєї мети.

Нещодавно Оля Полякова з сім’єю застрягла на Мальдівах. Зіркова сім’я не встигла на літак до Києва через те, що зламався гідроплан, який мав доставити їх в аеропорт у місті Мале.

Ця ситуація довела до сліз Машу Полякову, яка боялася пропустити свій концерт. Проте, все налагодилася і дівчина встигла прилетіти до Києва.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-18 11:26:35

Магазин Автозапчастин м.Ніжин