Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Грузили пральні машини на танки: жителі Термахівки під Києвом про злочини військових РФ

Російські війська вбивали мирних людей та зруйнували будинки місцевих жителів Термахівки під Києвом. Мешканці села, які залишилися без домівки, розповіли про криваві звірства армії Російської Федерації.

– Люди померли, поховали у дворі. На нашій вулиці померло п’ятеро людей. А загалом шестеро осіб та ще двоє. Один з них похований у лісі – невідомо, хто це. Ще один невідомий на перехресті похований, – розповів місцевий житель.


Люди, які живуть у Термахівці, залишилися навіть без власного дому. Місцеві жителі, яким вдалося вижити, шоковані агресивними діями російських військових.

– Погріб, була бесідка побудована, сарай, літня кухня, хата. Не залишилося нічого. Наші два будинки найбільше постраждало. А тут корова згоріла. Тут у мене було ліжко, де лежала мати-інвалід. Прямо на ліжку їй відірвало ногу, вона загинула. Моє щастя, що я вижив. Тут залишилося інвалідне крісло моєї мами, – зазначив чоловік.

Фото: Факти ICTV

Інша мешканка Термахівки розповіла, що російські військові винесли з будинків всі речі, не залишивши навіть базовий одяг. За її словами, ворожі загарбники грузили пральні машини та дивани на танки, а речі, які не змогли винести, просто знищували.

– Ще й гадили по домівках, у туалет ходили. Все буквально виносили, навіть одяг. Нам залишили абсолютно голі стіни. На БТР грузили пральні машини, а на танки – дивани. У нашому дворі був танк та два БТР. Що не змогли винести – просто знищували, – поділилася мешканка села.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-20 21:46:29

Магазин Автозапчастин м.Ніжин