Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Групове побачення та підступні ігри на яхті: як пройшов дев’ятий випуск шоу Холостяк 11

30 квітня на екрани вийшов дев’ятий випуск романтичного шоу Холостяк. Події були справді палкими, адже кожна учасниця намагється все більше і більше здивувати головного героя проекту.

Які нові можливостя з’явилися у дівчат, як пройшли побачення та хто прокинув проект, розкажуть Факти ICTV.

У дев’ятому випуску шоу Михайло Заливако вкотре побував на романтичних побаченнях із красунями, які борються за його серце. У наступному етапі проекту він продовжить будувати стосунки вже із чотирма дівчатами.

Групове побачення із дівчатами

Найперше Михайло зустрівся окремо із Джесікою. Вони вирішили провести разом дозвілля, малюючи графіті. Після чого вони провели цікаву та інтригуючу розмову. А в кінці побачення Михайло поцілував дівчину.

Потім було саме цікаве. Адже Михайло вирішив провести групове побачення спільно з Юлею та Анною. Усі троє ходили на екскурсію у Єгипті.

Після цього чоловік попросив Юлю залишити їх з Анною на одинці. Тож дівчина пішла в будинок до інших учасниць. Вони її допитували, де ж поділася Анна. Але Юля вирішила подражнити дівчат, і сказала їм, що не знає, де вона та чи повернеться взагалі.

Потім дівчина переодяглася і вже в кінці зустрічі з’явилася на цьому побаченні.

Але під час її відсутності між Михайлом та Анною стався пристрасний поцілунок, про який вона дізналася не скоро.

Потім Михайло запросив на групове побачення всіх учасниць шоу Холостяк. Він запропонував їм покататися на яхті. Звісно, усі дівчата погодились.

Під час відпочинку, вони вирішили провести цікаву розмову. Вони один одному задавали питання. Так, Анна зізналася, що боїться знаходиться поруч з величезними архітектурними об’єктами, бо їй некомфортно.

Також між дівчатами не раз розгорався конфлікт через різні плітки на шоу.

Сюрприз від Даші

Даша підготувала для головного героя сюрприз. Вона принесла йому сніданок прямо в ліжко.

Михайло був приємно здивований цьому. Тож вони разом поснідали, після чого він запросив її на індивідуальне побачення на пляж.

В кінці прогулянки між Михайлем та Дашою стався поцілунок.

Хто покинув шоу Холостяк 11

За крок до знайомства з батьками Михайло вирішив попрощатися з Юлею-Зайкою.

Адже головний герой не повірив її відеозверненню. Так, на його думку, у дівчини немає почуттів, а своє справжнє обличчя вона так і не показала йому.

Михайло зізнався, що йому боляче відпускати Юлю додому, оскільки в нього до неї справді є сильні почуття, яких немає до інших учасниць.

Холостяк 11 сезон

Головним героєм романтичного реаліті-шоу  став харківський бізнесмен – Михайло Заливако. Він народився 28 вересня 1989 року в родині провізорів. Чоловік не уявляє свого життя без бізнесу. Заливако досяг значного успіху в кар’єрі та активно розвиває власну логістичну компанію.

Проте Михайло зізнається, що, попри успішний бізнес, в його житті не вистачає найголовнішого – справжнього кохання. Саме з цією метою чоловік пішов на проект романтичного реаліті.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-05-01 01:18:46