Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Гроші за «лайки» – Кіберполіція застерігає від онлайн-шахраїв (Відео)

Однією з поширених шахрайських схем є пропозиція легкого заробітку за перегляд відео-контенту.

Повідомляє Національна поліція України 

Відповідні повідомлення аферисти розповсюджують у популярних месенджерах. Потрібно нібито лише перейти за надісланими посиланнями та ставити вподобайки до відео в «TikTok» або ж відгуки в «Google-картах».
За виконані завдання зловмисники можуть виплачувати від 100 до 500 гривень, щоб увійти в довіру до потенційної жертви. У такий спосіб вони збирають персональні дані, зокрема інформацію про банківську карту.
Надалі зловмисники пропонують приєднатися до так званої «робочої групи» з можливістю значно більшого заробітку.
Громадянин отримує завдання оплатити придбання товарів чи послуг, визначених адміністратором групи. Для першого разу це відносно невелика сума. Є навіть шанс отримати виплату на картку після першого разу – так шахраї ще більше втираються в довіру.
Наступний крок це те, що адміністратори пропонують придбати неіснуючий товар за значно вищими цінами. При цьому надають фішингові посилання на шахрайські онлайн-магазини, де треба ввести конфіденційну платіжну інформацію.

👉Деталі про онлайн-шахрайства та як не стати жертвою зловмисників:https://www.npu.gov.ua/…/hroshi-za-laiky-kiberpolitsiia…

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер
 

Джерело: mynizhyn.com
2023-12-08 11:23:24