Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Громадянське суспільство в Україні не допустить встановлення авторитарного режиму – Зеленський

Сильне та демократичне громадянське суспільство в Україні унеможливлює встановлення авторитарного режиму в країні. З’явитися диктатору в Україні неможливо. 

Про це заявив глава держави Володимир Зеленський під час спілкування з викладачами та експертним середовищем Стенфордського університету в рамках візиту в США.

На питання, чи не боїться він, убивши “дракона”, стати “драконом”, Зеленський сказав, що появи такого “дракона” українське суспільство не допустить.

– Що стосується “вбити дракона”, то я президент України два роки. У ваших знайомих (в Росії, – Ред.) ситуація складніша, але це – внутрішній вибір вашої країни. А українське громадянське суспільство настільки сильне, вільне і демократичне, що хто б що не хотів, хто б собі що ні придумав, “дракону” з’явитися в Україні неможливо. Крила підріжуть, – заявив Зеленський.

Він додав, що українці та росіяни мають загальні періоди історії й спільні перемоги, однак російська державна політика Росії кардинально відрізняється від української та “спрямована на те, щоб щось забрати, а не дати”.

– Ми читали сигнали Російської Федерації – нібито Україна не хоче закінчити війну. Дивно. Війну не ми почали. Ми з задоволенням хочемо закінчити. Але ми її не починали, – зазначив глава держави.

Нагадаємо, 1 вересня у Зеленського була двогодинна зустріч з президентом США Джо Байденом в Овальному кабінеті Білого дому.

За підсумками переговорів сторони оприлюднили спільну заяву щодо стратегічного партнерства України та США.

Зеленський став другим європейським лідером після канцлера Німеччини Ангели Меркель, який відвідав Білий дім після інавгурації Байдена, на чому акцентували американські ЗМІ.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-03 13:12:49