Новини Чернігова

Громадські слухання: в «Облтеплокомуненерго» пояснили куди витратять 25 мільйонів гривень ВІДЕО

Громадські слухання: в «Облтеплокомуненерго» пояснили куди витратять 25 мільйонів гривень ВІДЕО

В Облтеплокомуенерго провели громадські слухання Інвестиційної програми, за якою підриємство отримує 25 мільйонів гривень на поліпшення своєї матеріально-технічної бази.

Втім, ця сума уже внесена в тариф. Так, чернігівці, окрім отриманої послуги, сплатили ще по 45 гривень амортизаційних відрахувань.

Таку інвест програму Віктор Геращенко намагався погодити на виконкомі. Втім, сумніви в раціональному використанні цих грошей виникли у члена виконкому Юрія Власенко. Він переконує, що одна інвестиційна програма, яку втілювало Облтеплокомуненерго, зі встановлення лічильників наробила багато помилок. Та наполягає, аби ці гроші були використані більш ефективно.

Представники ВО «Батьківщина», постійно переймаються долею простих людей. А тому наполягають, аби ці відрахування були використані з користю для громади. А їх мусять використати на ремонт котельні та тепломережі.

Таким чином в Облтплокомуненерго планують розпочати роботи десь за місяць. До Великодніх свят гарячу воду містянам не відключатимуть.

Детальніше у сюжеті
 

 

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.04.2019