Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Громадські ініціативи в Чернігові потребують підтримки влади

Громадські ініціативи в Чернігові потребують підтримки влади

Депутати партії «Наш край» у Чернігівській міській раді підтримують ініціативи громадських активістів, озвучені під час «Політичної вечірки». Захід відвідали керівник фракції політичної партії Олександр Луценко та депутатка Марія Родикова.

На вечірці громадські активісти презентували власне бачення покращення діалогу влади та громадськості в Чернігові, внесення змін до функціонування інструментів громадянського впливу на міському рівні. Зокрема, запропоновано покращити систему електронних петицій – щоб пропозиції чернігівців розглядалися на засіданнях сесій міськради, а не просто спеціалісти міської ради готували відповіді. Серед пропозицій оновлення бюджету участі озвучено необхідність створення спеціального підрозділу у складі виконавчих органів міської ради. Також існує необхідність, на думку представників громадськості, виокремити з громадського бюджету «шкільний бюджет участі», що дозволив би учням подавати проєкти та голосувати за них. Крім цього, важливим є створення загальноміської онлай-платформи, що забезпечувала б прозоре голосування за проєкти бюджету участі, а ще надавала різноманітні онлайн-послуги містянам.

Громадські ініціативи в Чернігові потребують підтримки влади

 

На думку Олександра Луценка, запропоновані зміни інструментів громадянського впливу потребують обговорення і схвалення. «Чимало озвучених ідей співзвучні з тими пропозиціями, з якими «Наш край» ішов на місцеві вибори в Чернігові, – це народовладдя, посилення участі чернігівців у процесах схвалення рішень. Тому ми підтримуватимемо ці пропозиції, якщо їх вноситимуть на розгляд депутатів міськради», – зазначив він.

Громадські ініціативи в Чернігові потребують підтримки влади

Марія Родикова впевнена, що започаткована співпраця у майбутньому матиме позитивний результат для чернігівців. «Приємно, що у нашому місті є діалог між активістами, депутатами та керівниками місцевих структур. Я думаю, що це тільки початок спільної роботи, спрямованої на розвиток нашого міста», – наголосила депутатка від «Нашого краю».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

09.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова