Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Громада на Чернігівщині знайшла потенційних інвесторів із Китаю для створення індустріального парку

Громада на Чернігівщині знайшла потенційних інвесторів із Китаю для створення індустріального парку

Потенційні інвестори з Китаю зацікавилися створенням індустріального парку в Носівській громаді на Чернігівщині. Перемовини з іноземцями провели носівський міський голова Володимир Ігнатченко («Наш край») і його перший заступник Олександр Яловський.

Китайські гості мають позитивний досвід такої діяльності в Бразилії та в Україні, зокрема на Чернігівщині. Інвестори ознайомилися з запропонованими умовами. Їх зацікавили вирощування та перероблення сільськогосподарських культур і розвиток тваринництва та птахівництва.

Команда «Нашого краю» в Носівській громаді працює над пошуком інвесторів, які дадуть поштовх до економічного розвитку території, до створення нових робочих місць, збільшать надходження до бюджету. Один із важливих кроків – створення індустріального парку.

Для цього Носівська міська рада готова виділити земельну ділянку та надавати підтримку потенційним інвесторам. Адже практика створення індустріальних парків в Україні демонструє позитивні результати діяльності та економічного розвитку територій.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

25.10.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин