Україна і світ

Гройсман назвав умови повернення РФ до G7

Гройсман нагадав, що “Велика вісімка” виключила РФ зі свого складу через  російську агресію в Україні

Джерело: 112.ua

Гройсман назвав умови повернення РФ до G7

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає відновлення територіальної цілісності України єдиною передумовою повернення РФ до міжнародного клубу найбагатших країн G7. Про це Гройсмман заявив в ефірі телеканалу “Україна”, передає прес-служба Кабміну.

“Якщо Росія хоче повернутися до клубу розвинених демократичних країн, треба переглядати свою політику…Нехай Росія забирає свої війська з Донбасу та Криму, відновлює наш суверенітет, і тоді питання буде вирішене. Але зараз немає підстав, щоб в Росії з’явилося відчуття, що їй забудуть ті злочини проти людства, які вона робила і робить на території України”, – наголосив прем’єр.

Новини за темою: Британія зійшлась на думці з ФРН і виступила проти повернення Росії в G7

Гройсман нагадав, що “Велика вісімка” виключила РФ зі свого складу через  російську агресію в Україні.

Росія брала участь у самітах неофіційного клубу найрозвинутіших країн світу з 1997 року. Країни G7 відмовилися від формату “Великої вісімки” в березні 2014 року через анексію Криму.

Новини за темою: Німеччина виступила проти повернення Росії до G7

19 серпня 2019 року на зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним президент Франції Еммануель Макрон заявив, що повернення РФ у “Велику сімку” і нормалізація відносин між Росією і Євросоюзом залежить від врегулювання ситуації на сході України.

20 серпня глава Білого дому Дональд Трамп сказав, що попередній американський президент Барак Обама хотів виходу РФ з “Великої вісімки”, але, на його думку, “куди більш доречним було б залишити РФ в цьому співтоваристві країн.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua