Україна і світ

Гримчак перебуває на допиті в ГПУ

Гримчак перебуває на допиті в ГПУ

Джерело: 112.ua

Затриманий на хабарі замісник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак вже перебуває на допиті в ГПУ. Про це повідомляє 24 канал. 

Журналісти телеканалу опублікували фото, де Гримчак сидить за столом в ГПУ на допиті. 

Гримчак перебуває на допиті в ГПУ

Сьогодні про обшук у будинку заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака повідомила його дружина Юлія. Кореспондет телеканалу “112 Україна” з місяця події повідомляв також про затримання помічника Гримчака. Його ім’я поки не називали, але ймовірно, що його звати Ігор. 

Відзначимо, що 14 серпня детективи НАБУ спільно з представниками управління спеціальних розслідувань ГПУ та Служби безпеки України затримали на хабарі в 480 тис. доларів заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака та його помічника. Гримчака та його помічника затримали за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст.190 КК України.

Генеральний прокурор Юрій Луценко підтвердив затримання свого колишнього помічника і депутата Юрія Гримчака і сказав, що йому “соромно за нього”. Також Луценко повідомив, що Гримчука та його помічника підозрюють у вимаганні хабаря в 1,1 млн доларів у одного з підприємців, аби вирішити питання з дозволом для забудови в Міністерстві культури. 

В МТОТ заявили, що затримання Гримчука не має відношення до діяльності Міністерства, а його “помічник” не є працівником міністерства. 

Новини за темою: Портнов повідомив деталі справи проти Гримчака

Джерело: www.112.ua