Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин

Грандіозних баталій на полі не було: австрійська преса про матч Україна – Австрія

В Австрії смакують перемогу своєї команди над збірною України у третьому турі групового етапу Євро-2020. Австрійці вперше у своїй історії вийшли до раунду плей-оф на чемпіонаті Європи.

Австрійська преса мало пише про гру збірної України, хвалить своїх футболістів та нагадує, що вже в 1/8 фіналу підопічним Франко Фоди належить зіграти проти потужної Італії. Більше про те, що пише австрійська преса про матч Україна – Австрія читайте у матеріалі Фактів ICTV.

Італіє, ми йдемо!

З таким заголовком вийшов огляд матчу на сайті Der Standard. Видання пише, що команда Франко Фоди бездоганно виступила у Бухаресті і в суботу зустрінеться у Лондоні на Вемблі зі Скуадрою Адзуррою.

У порівнянні з матчем проти Нідерландів Франко Фода зробив дві заміни. Австрія грала за тактичною схемою 4-2-3-1 проти 4-3-3 в українців.

Der Standard пише, що нічия влаштовувала обидві команди, адже “пакт про ненапад” був би хоч трохи скандальним, але цілком зрозумілим. Втім Фода та Андрій Шевченко ще перед матчем заявляли: Ми хочемо перемогти.

В українців майже нічого не виходило, виключення був впевнений удар Миколи Шапаренка, який парирував Даніель Бахманн.

Після пропущеного голу і перерви українці вимушені були діяти, але засобів не вистачало. Грандіозних баталій на полі не було, адже австрійці зберігали впевненість і спокій і здобули цілком заслужений успіх.

Історична звитяга: Австрія вперше зіграє в 1/8 фіналу Євро

Kurier.at пише, що вирішальна перемога Австрії над Україною увійшла в історію і тепер на команду чекає Італія.

— Як чудово може лунати фінальний свисток. Він приніс спокуту. Австрія з другого місця виходить до плей-оф і в Лондоні зустрінеться з Італією.

На відміну від перших двох матчів проти України збірна Австрії змогла розставити акценти. Зусилля підопічних Фоди були винагороджені на 21-й хвилині, коли Крістоф Баумгартнер пробив після навісу від Алаби.

Після перерви Україна збільшила кількість ударів, як і очікувалось, і додала австрійцям роботи в обороні. Та навіть при тиску, у синьо-жовтих було не так багато шансів в атаці. Найкращий шанс для України був у Лайнера, який ледь не зрізав м’яч у власні ворота, але Бахманн врятував.

1/8 фіналу! Австрія робить історію з рахунком 1:0

Видання Heute пише, що австрійці здобули історичну звитягу завдяки перемозі над Україною.

Австрія розпочала багатообіцяюче, задала темп та швидко створила кілька шансів, а на 21-й хвилині вразила сітку воріт українців завдяки удару Баумгартнера.

Підопічні Фоди залишалися активними і мали ще кілька нагод, щоб відзначитися, зокрема свої шанси змарнували Арнаутович, Лаймер та Лайнер.

Перший тайм матчу проти українців для австрійців став найкращим за тривалий час. Австрія завдала 13 ударів по воротах, проти лише одного в України.

Через годину ігрового часу Лайнер ледь не вразив власні ворота, але Бахманн у вирішальному моменті врятував. В українців просто не було змоги засмутити у цей день Австрію.

Шанси України на вихід до плей-оф Євро-2020

Попри поразку від австрійців та третю сходинку у квартеті С підопічні Андрія Шевченка ще можуть вийти до 1/8 фіналу.

Наразі доля синьо-жовтих залежить від результатів матчів решти команд на турнірі. Україна має у своєму активі три очки із різницею забитих та пропущених м’ячів 4-5.

Факти ICTV розповідають, за яких умов збірна України може вийти до 1/8 фіналу.