Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Грабіжника, який, погрожуючи ножем, відібрав у 82-річної пенсіонерки 300 гривень, засудили на 8 з половиною років

Грабіжника, який, погрожуючи ножем, відібрав у 82-річної пенсіонерки 300 гривень, засудили на 8 з половиною років

Мешканцю Козелецького району, який у серпні минулого року напав та пограбував 82-річну пенсіонерку, суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі на строк 8 років 6 місяців з конфіскацією майна.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської обласної прокуратури.

Під час судового засідання прокурором доведено, що 3 серпня минулого року в селі Савин Козелецького району неодноразово судимий за майнові злочини мешканець цього ж району, проник до житла 82-річної місцевої жительки.

Погрожуючи застосуванням насильства, приставляючи ножа до шиї та ноги потерпілої, зловмисник заволодів 300 гривнями, що належали пенсіонерці. Після чого зник з місця події.

Незважаючи на те, що вказана особа свою вину не визнала, суд проаналізувавши надані стороною обвинувачення докази, визнав її винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.187 КК України.

Вироком Козелецького районного суду Чернігівської області підсудному призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі.

Враховуючи, що він був раніше засуджений за скоєння інших кримінальних правопорушень і не відбув частину покарань, суд призначив йому остаточне покарання за сукупністю вироків у виді

На даний час вирок не вступив в законну силу.

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.04.2021