Україна і світ

“Гра престолів”: о котрій годині дивитися шосту серію 8 сезону в Україні

"Гра престолів": о котрій годині дивитися шосту серію 8 сезону в Україні

Шанувальники зі всього світу затамували подих в очікуванні шостої серії восьмого сезону знаменитого серіалу “Гра престолів”. Вихід епізоду відбудеться вже сьогодні, 19 травня, о 21:00, однак це в Сполучених Штатах Америки. Українці зможуть побачити шосту серію 20 травня о 4:00.

Орієнтовна тривалість шостого епізоду 8 сезону буде близько 1 години 20 хвилин. Прем’єра серіалу відбудеться на телеканалі HBO. В Україні її зможуть побачити всі, хто матиме доступ до одного з двох відеосервісів – OLL. TV або MEGOGO. Саме вони надають доступ глядачам до продукції HBO.

У новому сезоні заплановано лише 6 серій, які розкажуть про кінцеві події боротьби за Залізний трон та війну з білими ходаками на чолі з Королем Ночі. Головні герої кінокартини вже розповідали про надзвичайну конфіденційність сценаріїв серіалу, а також про шокуючі сюжетні повороти, що очікують на глядачів “Гри престолів”.

Дивіться перший трейлер 8 сезону “Гри престолів”:

Що таке “Гра престолів”?Фентезійний серіал, створений на основі циклу романів “Пісня льоду і полум’я” телеканалом НВО. Хоч автор циклу Джордж Мартін написав перший роман у 1996 році, серіал вийшов на екрани лише через 15 років – у 2011 році. Однак події саги вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому шостий, сьомий та восьмий (останній) сезони серіалу базуються на чернетках книг, які ще не з’явились на прилавках книгарень.

Прем’єра фінального 8 сезону серіалу “Гра престолів” відбулась на телеканалі HBO 14 квітня 2019 року. Згідно з анонсом, серіал буде містити всього 6 серій тривалістю близько 7 годин.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
19.05.2019