Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Готовий до стосунків, але ненавидить побачення: Бред Пітт відійшов від розлучення з Джолі

Голлівудський актор Бред Піт заявив, що хотів би знову бути у відносинах, але процес побачень йому не подобається. 57-річна кінозірка хоче знайти ту особливу людину, з якою можна зав’язати тривалі стосунки, але ненавидить процес зустрічань.

За даними US Weekly, Бред Пітт не може навіть вийти на дружню каву, щоб про це пізніше не пліткували. Зараз актор зосереджений на своїй сім’ї, благодійності та роботі – це його головні пріоритети.

Раніше ходили чутки, що зірка Голлівуду зустрічається з американською актрисою Алією Шокат, але цьому ніколи не було підтвердження.

Колишню дружину Пітта Анджеліну Джолі раніше неодноразово помічали у компанії успішного музиканта The Weeknd. Вперше пару помітили у Лос-Анджелесі, коли вони залишали заклад. Тоді очевидці сказали, що зустріч була не схожа на романтичну, а несла більш діловий характер. В одному з інтерв’ю жінка вирішила не коментувати питання стосунків із музикантом.

Бред і Анджеліна познайомилися на знімання фільму Містер і місис Сміт у 2005 році — до цього актор був одружений на Дженніфер Еністон з 2000 по 2005 рік. Вже у вересні 2014 року Джолі та Пітт пов’язали себе путами шлюбу, а у 2016 році Анджеліна подала на розлучення, яке було завершено у 2019 році. Нині ведуться судові розгляди щодо опіки над дітьми — всього у них їх шестеро.

Шансів на відновлення легендарної пари дуже малі — акторка звела татуювання, яке було присвячене Пітту. На роботі було зображено координати Охломи, де народився Пітт, проте їх уже фактично не видно.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-10 10:13:42

Магазин Автозапчастин м.Ніжин