Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Готовність 50%: у Халявині будують амбулаторію

Готовність 50%: у Халявині будують амбулаторію

У селі Халявин Чернігівського району будують амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Роботи фінансуються за рахунок субвенції із державного бюджету, а ініціаторами новобудови виступили органи місцевої влади.  

До того у селі працював лише фельдшерсько-акушерський пункт, який знаходився у приміщенні контори, повідомляє Чернігівська ОДА.

Наразі готовність об’єкту складає 50%. У майбутній амбулаторії вже виконані загальнобудівельні роботи, її підключено до водопостачальної мережі, облаштовано каналізацію, проводиться утеплення фасаду. Розпочаті та будуть завершені за сприятливих погодних умов внутрішні оздоблювальні роботи.

Для оперативного реагування на виклики для Халявинської амбулаторії придбано сучасний повнопривідний автомобіль «Renault Duster».

А для діагностики та якісного лікування закуплено медичне обладнання на  410 тис. грн. Загальна вартість будівництва сільської амбулаторії становить 5 млн 040 тис. гривень. З них 10% – це  кошти співфінансування місцевим бюджетом.

«Будівництво розпочалося торік і сподіваюся, що у червні цього року, завершиться. Амбулаторія обслуговує з десяток навколишніх сіл і майже 2 тисячі людей підписали декларації з лікарем», – розповів Дмитро  Федоров, голова Новобілоуської територіальної громади.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.02.2021