Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Готель «Слов’янський» на Чернігівщині хочуть здати в оренду

Готель «Слов’янський» на Чернігівщині хочуть здати в оренду

Чотиризірковий готель «Слов’янський» у Новгороді-Сіверському планують здати в оренду.

Про це повідомив начальник управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях Валерій Йовенко.

За його словами, готель досі функціонує, як державне комерційне підприємство. Приватизувати його не вдалося: позаду 7 невдалих аукціонів. Восьмий мали провести 26 травня, але 2 дні до того «Слов’янський» зняли з торгів. На той момент вступив у дію закон №1365 про велику приватизацію. Готель, як і інші об’єкти, зняли з аукціонів на пониження. Тобто, тепер ціна заблокована і не падає.

Наразі Фонд держмайна шукає орендарів для «Слов’янського».

«Хочемо його здати в оренду. Орендаря шукає центральний офіс. Скоріше за все, передасть, зрештою, нам на приватизацію», — пояснив Валерій Йовенко.

Нагадаємо, скасовані у травні торги пов’язують зі скандалом, у центрі якого опинився вже колишній заступник голови облдержадміністрації Олександр Савченко. 1 червня працівники Державного бюро розслідувань затримали його у справі про шахрайство в особливо великих розмірах. Правоохоронці підозрюють, що один із імовірних учасників аукціону пообіцяв чиновнику 160 тисяч доларів за те, аби той забезпечив відсутність конкурентів.

Фото з мережі.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
31.08.2021

Залишити відповідь