Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Гості були і з Києва, і з Харкова: як минув Міжнародний день музеїв у Ніжині

18 травня 2024 року відділ Музей історії Ніжина НКМ імені Івана Спаського святкував Міжнародний день музеїв. Понад 70 відвідувачів – і ніжинці, і гості з Києва, Харкова та Бобровиці – завітали до музею, щоб відзначити це свято. Відвідувачі насолодилися музейною експозицією та виставкою історичних фотоколажів Олександра Нікітки «Втрачені обриси Ніжина», яка наразі експонується у відділі.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомляє Ніжинський краєзнавчий музей ім. Івана Спаського

“Окрім музейних заходів, гості з Києва мали можливість взяти участь в оглядовій екскурсії містом, яку провела співробітниця музею Оксана Степанова. Екскурсія викликала захоплення та вдячність відвідувачів, адже дозволила глибше зануритися в історичну атмосферу Ніжина та побачити його найвизначніші місця.

День музеїв став чудовою можливістю для мешканців та гостей міста ближче познайомитися з багатою історією Ніжина та його культурною спадщиною. Завдяки злагодженій роботі команди музею та активній участі відвідувачів, свято пройшло успішно та залишило приємні враження у всіх учасників.

Запрошуємо всіх охочих на оглядові та тематичні (за домовленістю) екскурсії по місту та в музеї!”, — йдеться у повідомленні.

Замовити екскурсію можна за телефоном: +380683535957.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, “Півтора роки напруженої роботи, і маємо результат — нашу маленьку перемогу на історико-культурному фронті України! Нащадок шляхетного козацького роду з Ніжина, навколосвітній мандрівник-дослідник Юрій Федорович Лисянський (1773-1837) повертається додому!”. Такою інформацією на своїй сторінці Facebook поділився завідувач Музею рідкісної книги Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та Меморіального музею Юрія Лисянського Олександр Морозов.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-05-20 14:41:17