Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Горячие копы: телеканал ICTV приступил к съемкам нового сериала

Днями ICTV розпочав зйомки іронічного детективу Гарячі копи. 12-серійний екшн стане новим бадді-муві кіновсесвіту ICTV і розповість про пригоди двох напарників, кардинально різних за характером і поглядами на життя.

Макс Горячев – сміливий і безстрашний оперативник, який звик у будь-якій складній ситуації діяти різко і без сумнівів і, головне, поодинці. Але після раптової смерті дружини психологи заборонили йому виходити на справи самостійно.

Макс отримує в напарники Ігоря Безхатченка – врівноваженого сім’янина-провінціала. З перших же хвилин знайомства герої розуміють, що для них почалися непрості часи. Максу доведеться терпіти моральні настанови розсудливого напарника, а Ігорю – постійно ризикувати своїм спокоєм з не неврівноваженим товаришем по службі, що буквально лізе під кулі.

Головних персонажів грають Артемій Єгоров, відомий глядачам ICTV за роллю в серіалі Розтин покаже, і Яків Кучеревський – зірка серіалів Хованки і Володимирська, 15.

– У дитинстві я дивився тільки українське кіно. І ICTV був одним з головних каналів, який я вмикав після школи. Спочатку дивився там мультики, потім, подорослішавши, – круте кіно. Повертаючись в минуле, я й уявити не міг, що коли-небудь буду грати головні ролі на каналі свого дитинства. Знімання Гарячих копів тільки почалися, а я вже відчув на собі весь його драйв. За два сезони Розтин покаже я стільки не стріляв і не бігав, скільки доведеться тут за 12 серій. Не дарма ж серіал так називається, – розповідає Артемій.

Режисером Гарячих копів став Олег Туранський. Виробництвом серіалу зайнялася продакшн-студія StarLightMedia. Продюсери – Галина Балан-Тімкіна, Максим Бернадський. Продюсери ICTV – Інеса Соболєва, Ірина Храновська, Анастасія Штейнгауз.

Автори сценарію: Денис Копнін, Лілія Молодецька, Матвій Нікітін, Ірина Жигалюк, Ярослав Загреба, Марк Лимаренко, Микола Сорока, Тетяна Малахова.

Знімання триватимуть з жовтня до груденя 2021 року.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-18 17:33:17

Магазин Автозапчастин м.Ніжин