Україна і світ

Гороскоп на тиждень з 29 квітня до 5 травня

Гороскоп на тиждень з 29 квітня до 5 травня року для представників всіх знаків зодіаку – в ексклюзивному матеріалі Фактів ICTV.

Детальний гороскоп на тиждень з 29 квітня до 5 травня склала астролог Марина Скаді (Marina Sokolova).

Гороскоп на тиждень з 29 квітня до 5 травня

Гороскоп для Овнів

Гороскоп на тиждень з 29 квітня до 5 травняВи сповнені духовних задумів, дуже швидко ухвалюєте рішення. Однак не варто нехтувати критичним аналізом справ. Лише в цьому випадку можна розумно спланувати і швидко реалізувати задуми. Сприятливі дні для ділових переговорів, професійних починань, фінансових угод і будь-якого посередництва, а також для особистих розмов і нових контактів. Ваша наполегливість і активність подобаються людям.

Гороскоп для Тельців

Гороскоп на тиждень з 29 квітня до 5 травняАктивізація громадської діяльності, різних контактів, вирішення ділових питань. Зростають ваші творчі якості. Стають важливими співпраця і взаємодія. Переговори будуть проходити успішно, якщо зможете стримати імпульсивність. З’являються нові ідеї та інтереси, але можливий неочікуваний поворот у відносинах з колегами і партнерами, особливо з жінками. Нерозсудливі вчинки можуть спровокувати збитки.

Гороскоп для Близнюків

Гороскоп на тиждень з 29 квітня до 5 травняПротягом тижня відбувається динамічна підтримка ваших ідей і планів, обговорення – конструктивні, суперечки – корисні. Багато спілкування, успішні ділові поїздки і контакти. Ефективність ваших зусиль дуже висока. Гарний час для підписання контрактів, важливих документів, створення ділової стратегії. Ваші ініціативи будуть гідно оцінені. Слушна нагода для інтенсивних робіт вдома, обговорення сімейних планів або вирішення нагальних проблем.

Гороскоп для Раків

Гороскоп на тиждень з 29 квітня до 5 травняЗростає ймовірність розриву відносин з партнерами та сварок у сім’ї. Непорозуміння, безпідставні ревнощі – стануть причиною напруженої атмосфери. Крім того, для цього періоду характерна втрата почуття реальності, що призводить до імпульсивної витрати грошей. Ви схильні порушувати соціальні заборони і стандарти. Ви відчуваєте втрату зовнішньої привабливості, що позначається на вашому настрої.

Гороскоп для Левів

Гороскоп на тиждень з 29 квітня до 5 травняУспішно займаєтеся громадською діяльністю, натхнені і здатні заразити цим підйомом співробітників і компаньйонів. За рахунок особистої привабливості вам все під силу. Ви можете розраховувати на матеріальну допомогу, ідейну підтримку начальника і заступників, особливо серед представників протилежної статі. Хороший період для проведення офіційних зустрічей, розмов зі спонсорами, урочистих прийомів.

Гороскоп для Дів

Гороскоп на тиждень з 29 квітня до 5 травняВаша імпульсивна поведінка, нерозсудливі вчинки і бурхливе вираження протесту можуть заважати у справах. Прагнення до конкуренції, бажання нав’язати свою волю, затвердити свою думку не дадуть бажаного результату, а керівництво і компаньйони не зрозуміють вас. Егоїзм і підвищена конфліктність завадять вам під час обговорення проектів, укладення угод і договорів, при відвідуванні керівництва й офіційних органів. Не втрачайте пильність і розсудливість, щоб зменшити напругу.

Гороскоп для Терезів

Гороскоп на тиждень з 29 квітня до 5 травняЗростає підтримка співробітників і партнерів. Можете заслужити похвалу від керівництва, активно впливати на думку компаньйонів. Ви відчуєте зростання сміливості, рішучості, особистої активності та ініціативності, самовпевненості. Все це допоможе вам під час вирішення ділових питань. Заплануйте на цей період офіційні візити, переговори і відповідальні виступи.

Гороскоп для Скорпіонів

Гороскоп на тиждень з 29 квітня до 5 травняЗведіть до мінімуму можливість особистих зіткнень, протистояння з керівництвом і владою. Громадська діяльність невдала, а пошук підтримки і розуміння з боку впливових людей принесе засмучення і розчарування. Не слід ухвалювати важливі рішення, бо в стані невпевненості в собі можна легко припуститися помилки. Непорозуміння і дрібні сварки здатні залишити глибокі рани у стосунках.

Гороскоп для Стрільців

Гороскоп на тиждень з 29 квітня до 5 травняВирішення ділових і виробничих питань супроводжується особистим протистоянням, зіткненням думок та інтересів. Зросте прагнення до лідерства, активність у професійних і політичних справах. Зростає ризик негативних змін у відносинах з керівництвом, колегами, компаньйонами, владою. Уникайте переговорів і нарад, відповідальних виступів, укладення угод і великих грошових вкладень. Можливі зіткнення з офіційними представниками й органами правопорядку.

Гороскоп для Козерогів

Гороскоп на тиждень з 29 квітня до 5 травняЗбільшення життєвої сили і працездатності. Власні ідеї будуть почнуть діяти. Громадська діяльність приносить задоволення, як і виконання службових обов’язків. Ви зможете реалізувати багато творчих ініціативи і давніх планів. Допомога і підтримка приходять самі собою, а пошук покровительства приносить вагомі результати. Скористайтеся цим періодом для участі в фінансових операціях.

Гороскоп для Водоліїв

Гороскоп на тиждень з 29 квітня до 5 травняНесприятливий період для вирішення проблем партнерських або сімейних відносин, а також взаємовідносин з дітьми. Зростає бажання пригнічувати партнера, затверджувати свій авторитет, наполягати на своїй думці. Підвищена емоційність і агресивність, поряд із зовнішньою пригніченістю і втомою, можуть призвести до сутичок з керівництвом і зіпсувати кар’єру. Найкращим буде зайнятися самоосвітою, бо перед вами скоро відкриваються нові перспективи.

Гороскоп для Риб

Гороскоп на тиждень з 29 квітня до 5 травняПідвищується чутливість. Ви хочете турботи, уваги, розуміння і співчуття. У той же час, ви стаєте більш підозрілими і відстороненими. Ви схильні жаліти себе, прагнете до самоти, з’являється бажання втекти від проблем. Однак, саме в такі періоди найчастіше прокидаються таланти, а для старих проблем знаходяться несподівані рішення. Відчуття реальності слабшає, тому за важливі справи краще не братися. Корисно буде в цей час побути на природі, особливо біля водойм – це підвищує тонус, додає душевних сил.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ФАКТИ. ICTV
29.04.2019

Close