Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Гороскоп на 4 серпня: як загартовувались Водолії

Гороскоп на 4 серпня 2020 для всіх знаків зодіаку вчить Терези уникати проблем, Левів зустрічати їх обличчям до обличчя, а Скорпіонів – хоча б дивитися під ноги.

Овен

Двійка посохів

Поки Овни ще стоять на порозі, хоча вже час вирішити – хочете ви залишитись у зоні комфорту чи спробувати знайти щось більше. Якщо хочете більшого, починайте діяти. Якщо хочете комфорту, згадайте свої мрії. Згадали? Тепер прощайтесь з ними назавжди.

Телець

Башта

У вівторок Тельці десь у процесі читання гороскопу на 4 серпня за картами таро почують, як тріщить фундамент, який вони закладали. Ви можете ще спробувати врятувати те, що створили з такою любов’ю. Але краще запам’ятати свої помилки і почати наново, з самого початку.

Близнюки

Десятка чаш

Близнюки сьогодні люблять світ, як себе, а світ любить їх, як тортик – тобто дуже сильно і в будь-який момент часу. Дуже вдалий день, коли можуть здійснюватись старі і нові мрії.

Рак

Трійка пентаклів

Всі наради Раків будуть продуктивними, робочі чати приємними. Взагалі будь-яке спілкування складається сьогодні вдало. Один із тих днів, коли людина у черзі може відкрити таємницю філософського каменю, а сусід покличе з собою працювати на Ілона Маска.

Лев

Дев’ятка мечів

Старі проблеми можуть повернутися сьогодні до життя. Якщо Леви не знайдуть спосіб вирішити їх, а не, як завжди, просто уникнути, вони повертатимуться знову і знову. Наберіться сміливості, візьміть когось у підтримку – і просто покінчіть з цим раз і назавжди.

Діва

П’ятірка мечів

Гороскоп на 4 серпня 2020 окремо просить Дів збавити оберти. Навіть якщо ви праві, не добивайте людей своєю правотою. Ви виграєте битву, але програєте стосунки з тими, кого розіб’єте у суперечці. Подумайте, чи потрібно воно вам.

Терези

Перевернута Шістка мечів

Найрозумніше за все Терезам сьогодні уникати будь-який складних проблем, тому що всі їхні проблеми сьогодні – не з тих, що їх можна вирішити лише власними силами. Навіть якщо вам дуже хочеться розібратися з усім, зупиніться. Почекайте хоча б до завтра.

Скорпіон

Перевернутий Дурень

Скорпіони занадто поспішають весь день і забувають не те, що думати на два кроки вперед, а хоча б перевіряти, чи приїхав ліфт перш, ніж іти в порожню шахту. Пам’ятайте про це і старайтесь робити хоча б маленьку паузу перед тим, як сказати або зробити те, що дуже хочеться.

Стрілець

Сімка пентаклів

Активних дій гороскоп на 4 серпня Стрільцям не обіцяє. Все, що потрібно для вдалого завершення справ, ви вже зробили. Виправляти і додавати вже нічого не можна. Тепер просто чекайте, доки не стане зрозуміло, достатньо цього чи ні.

Козеріг

Дев’ятка посохів

Козерогам буде складно, але вони справлялись і не з таким. Просто зберіться з силами і проживіть цей один день. Багато що може піти не так, але якщо ви не опустите руки, під кінець дня все налагодиться.

Водолій

Перевернута П’ятірка пентаклів

Все, що було не так у Водоліїв, тепер налагоджується. Більше того – саме сьогодні ви зрозумієте, що весь минулий негативний досвід не просто стався, а змінив вас як людину, зробив обережнішими, уважнішими та добрішими.

Риби

Смерть

Ось-ось Риби запливуть до нового етапу свого життя на якомусь веселому водяному матрасику. Не опирайтесь цьому, пливіть. Життя саме принесе вас туди, де вам зараз потрібно бути.

 • Посохи 2
 • 16 Башня
 • Чаши 10
 • Пентакли 3
 • Мечи 9
 • Мечи 5
 • Мечи 6
 • 0 Дурак
 • Пентакли 7
 • Посохи 9
 • Пентакли 5
 • 13 Смерть
Гороскоп на 4 серпня: як загартовувались Водолії / 12 фотографий

Гороскоп 2020 на серпень

Зірки обіцяють дуже напружений період у першій половині місяця, але друга буде сповнена приємних сюрпризів.

Багатьом знакам зодіаку гороскоп 2020 на серпень принесе радість та щастя.

Цьому сприятиме Уран – планета революцій, несподіваних оновлень і вищого розуму, який з 16 серпня перейде в фазу ретроградного руху і буде в ній перебувати до 14 січня 2021 року.

Джерело: А как вам такой расклад

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-04 05:55:26