Місто і регіон

Горе-матері з Мильників апеляційний суд виніс новий вирок

Горе-матері з Мильників апеляційний суд виніс новий вирок

Галині Єсипенко, матері замученої в Мильниках Ніжинського району 2-річної Вероніки, вдвічі збільшили покарання. Нагадаємо, що Ніжинський міськрайонний суд засудив її до 2 років ув'язнення за злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки (ст. 166 Кримінального кодексу України). 

Раніше ми писали: Горе-матір Галину Єсипенко засуджено до позбавлення волі

Ніжинська міська прокуратура оскаржила «занадто м'який вирок для матері, з вини якої померла дівчинка», зажадавши «більш суворого покарання для жінки, яка дала змогу знущатися над своїми дітьми». 

В понеділок, 11 лютого, Чернігівський апеляційний суд скасував цей вирок і виніс новий – позбавлення волі на 4 роки з моменту затримання. Під варту Гасю не взяли, це повинні зробити вже в Ніжині. Там поліцейські готові надіти на неї наручники, як тільки отримають рішення суду. Поки обвинувачена на підписці про невиїзд.

Тепер залишається дочекатися покарання для Гасиного дружка – Назару Красулі, який на її очах катував її маленьких дочок, поки молодшу в кінці кінців не забив до смерті. Його судять в Носівці.

По темі: Гася свідчила проти Красулі

mynizhyn.com за матеріалами gorod.cn.ua

Джерело: mynizhyn.com