Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Горбулін: Мінстратегпром – єдине міністерство, яке здатне реалізувати реформи ОПК

Перший віце-президент Національної академії наук України, екс-секретар РНБО Володимир Горбулін підтримав створення Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості як органу, що формує військово-промислову політику держави.

За словами Володимира Горбуліна, створення Мінстратегпрому стало можливим завдяки підтримці президента Володимира Зеленського.

У нас не було органу, який займався б питаннями військової політики. Такої ситуації немає ніде у світі. Ніколи Міністерство економіки, торгівлі, а тепер ще й сільського господарства, не зможе формувати військово-політичну та військово-промислову політику.

Кров’ю та потом вдалося створити Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості. Зеленський підтримав цю ідею, за що я йому вдячний.

Він чомусь до мене має якусь слабкість. Напевно тому, що я в молодості теж колись брав участь в КВК. І він знає про це, заявив Володимир Горбулін в інтерв’ю.

За словами екс-секретаря РНБО, ще під час своєї роботи на державних посадах він ставив створення подібного міністерства одним з найбільш важливих своїх завдань.

Я якось сказав, що моя мрія – створити Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості та зробити його працездатним. Тоді я міг би вважати, що наполовину виконав свої обов’язки перед нашою країною, зазначив Володимир Горбулін.

Він назвав кампанію проти створення Мінстратегпрому “короткозорістю та непрофесіоналізмом” і підтримав дії віце-прем’єра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського, зазначивши, що тільки Мінстратегпром здатний реалізувати реформи, які необхідні оборонному комплексу та ЗСУ.

Те, що сьогодні діється навколо цього міністерства… Наїзди в “жовтій” пресі, купа статей про Уруського. Мене ошелешують короткозорість та непрофесіоналізм тих, хто хотів би знищити це міністерство.

Не можу зрозуміти, з яких підворіть вилізли ці скоморохи, але гавкіт триває. Замість того, аби усвідомити, що це єдине міністерство, яке здатне сьогодні реалізувати необхідні реформи армії та оборонного комплексу, заявив Володимир Горбулін.

Кабмін створив Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості

Кабінет міністрів ухвалив постанову про створення Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості. Верховна Рада ухвалила рішення про призначення Олега Уруського віце-прем’єр-міністром України – міністром з питань стратегічних галузей промисловості 16 липня.

Фото: Dreamstime

Кабінет міністрів ухвалив постанову про створення Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості. Верховна Рада ухвалила рішення про призначення Олега Уруського віце-прем’єр-міністром України – міністром з питань стратегічних галузей промисловості 16 липня.

Фото: Dreamstime

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-19 09:30:39