Україна і світ

Гора з “Гри престолів” показав поблизу свій зомбі-грим і розповів, скільки часу на нього пішло

Хафтор Бьернссон продемонстрував, як виглядав Гора без шолома під час битви братів Клиганов

Джерело: 112.ua

Гора з "Гри престолів" показав поблизу свій зомбі-грим і розповів, скільки часу на нього пішло

Ісландський атлет і актор Хафтор Бйорнссон, найбільш відомий за роллю Григора “Гори” Клігана з фентезі-серіалу “Гра престолів” показав поблизу свій зомбі-грим з п’ятої серії заключного сезону саги. Короткий відеоролик він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

“Краса вимагає часу, просто так красивим не стаєш”, – підписав відео Бйорнссон. І додав, що наведення цієї краси відняло у нього цілих 7 годин часу.

Саме в такому вигляді актор постав перед глядачами під час битви зі своїм екранним братом Сандором “Псом” Кліганом, коли той збив з нього шолом, який затуляв обличчя. Поєдинок Пса і Гори став одним з найочікуваніших і водночас найбільш видовищних фрагментів сезону.

Втім, це не врятувало серію від провалу. Епізод “Дзвони” отримав від користувачів сайту Rotten Tomatoes 49% “несвіжості”, що є абсолютним антирекордом для “Гри престолів”. Разом з тим, на платформах телеканалу HBO епізод переглянуло 18,4 млн осіб, що навіть більше, ніж у серії “Довга ніч”, в якій була показана битва об’єднаних сил людей та армії мертвих Короля ночі за замок Вінтерфелл.

Останній епізод “Ігри престолів” вийде в ефір вже цієї неділі – 19 травня. А за тиждень HBO покаже документальний фільм “Остання варта”, в якому розповість, як знімали восьмий сезон культового шоу. Вже можна подивитися трейлер цього фільму.

Джерело: www.112.ua