Україна і світ

Google випустить свій чат-бот Berd: головний конкурент ChatGPT

Компанія Google анонсувала появу свого чат-бота, заснованому на штучному інтелекті. Це відповідь гучному сервісу ChatGPT від OpenAI, який в останні місяці став дуже популярним.

Продукт від Google отримає назву Bard, і вона почне працювати найближчими тижнями.

Новинка працюватиме на базі великої мовної моделі LaMDA. Сервіс спочатку зроблять доступними для окремого кола тестувальників, а потім відкриють усім користувачам. Особливістю Bard буде інтеграція з пошуком та спілкування в режимі реального часу у форматі питань та відповідей.

Зараз дивляться

– Незабаром ви побачите у Пошуку функції на основі ШІ, які перетворять складну інформацію та різні точки зору на зручні для сприйняття формати, – заявив генеральний директор Сундар Пічаї.

У Google навели незвичайний приклад використання Bard – з його допомогою можна пояснити принцип роботи телескопа Джеймса Вебба 9-річній дитині.

Не секрет, що основний бізнес корпорації – це вебпошук, який також тісно пов’язаний зі штучним інтелектом. Щоб невеликий стартап не оминув Google, компанії необхідно покращити свої системи, і тепер для користувачів стане доступним Bard.

Chat GPT – це система чат-ботів, здатна брати активну участь в обговореннях і генерувати відповідні відповіді на запити, як людина. Він вміло підлаштовується під стиль спілкування користувача, намагаючись передбачити подальші дії.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-02-07 10:30:10

Магазин Автозапчастин м.Ніжин