Новини Чернігова

Голову земельної комісії Чернігівської міської ради та директора КП «Чернігівбудінвест» затримали на хабарі в 25 тисяч доларів

Голову земельної комісії Чернігівської міської ради та директора КП «Чернігівбудінвест» затримали на хабарі в 25 тисяч доларів. Про це повідомляє прес-служба Держбюро розслідувань.

«Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки та процесуального керівництва військової прокуратури Центрального регіону  затримали депутата Чернігівської міської ради – голову постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин, а також директора комунального підприємства «Чернігівбудінвест», – йдеться у повідомленні.

Директор комунального підприємства за попередньою змовою групою осіб з депутатом вимагали 50 000 доларів США від підприємця за підписання договору про виділення в суборенду земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку в  Чернігові та подальше погодження необхідних дозвільних документів щодо вказаної земельної ділянки.

У разі ненадання грошей, підприємцю погрожували неприємностями зі Службою безпеки України. Їх затримали під час отримання першої частини неправомірної вигоди у розмірі 25 тисяч доларів.

Слідчі ДБР готують затриманим повідомлення про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі (ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України). Також готується клопотання до суду про обрання особам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаних посад.

У разі доведення вини, затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 8 до 12 років.

Зазначимо, що головою постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин є голова фракції ВО «Батьківщина» Іван Бакшун.

Начальник КП «Чернігівбудінвест» – Валерій Горбатов.

Джерело: UA: Чернігів
15.05.2019