Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Головний тренер Чорноморця Роман Григорчук провів першу після повернення в клуб пресконференцію

Головний тренер футбольного клубу Чорноморець Роман Григорчук провів першу зустріч із журналістами та представниками фанатських інтернет-спільнот.

Наставник, який повернувся в команду, познайомив зі своїм тренерським штабом, а також розповів про найближчі плани команди і стратегії розвитку клубу на кілька років.

Зокрема, допомагати Григорчуку буде перевірена команда: Степан Матвіїв, Михайло Савка, Ігор Касьяненко та Андрій Глущенко.

Залишаються в тренерському штабі Олексій Гай та Олексій Антонов, які в якості гравців під керівництвом Романа Григорчука провели не один яскравий сезон.

Керівництво клубу і тренерський штаб усвідомлюють, на якому місці команда зараз перебуває.

Цілі та завдання на найближче майбутнє співвідносяться з реаліями часу. Головне завдання на сезон 2021/2022 – зберегти команду в Прем’єр-лізі.

Наразі процес формування оновленого складу клубу триває. Чорноморець – учасник весняної частини чемпіонату – повністю буде укомплектований після другого збору команди.

У наступному чемпіонаті керівництво клубу і тренерський штаб бачать Чорноморець командою, яка бореться не за збереження прописки в елітному дивізіоні, а за потрапляння в єврокубки.

У Клубі розробляють і кадрову стратегію на найближчі роки. Акцент буде зроблений на гравців своєї футбольної академії, яка в різні часи виховувала і готувала яскравих особистостей.

Одеса, переконані в клубі, заслуговує на боєздатну команду, яка прославлятиме місто та країну, як, наприклад, в сезоні 2013/2014.

У свою чергу представник генерального партнера клубу Володимир Генінсон повідомив, що компанія Vertex United уклала попередній договір про купівлю клубу.

1 січня група компаній Vertex United стала генеральним партнером і виділила необхідне фінансування для розвитку Чорноморця.

Керівництво клубу на пресконференції також подякувало президенту України за те, що глава держави на конгресі, присвяченому 30-річчю УАФ, звернув увагу на розвиток футбольних клубів, що представляють великі міста та регіони країни.

Серед таких клубів було названо і Чорноморець.

Відповідаючи на запитання про спортивну базу, що розміщена в Совіньйоні, Володимир Генінсон повідомив, що зараз триває процес переговорів про викуп майнових прав.

Проте компанія Verteх United вже виділила необхідне фінансування для реконструкції спортивного, технічного та медичного обладнання.

Чорноморець подякував журналістам та вболівальникам за ту неймовірну підтримку, яку зараз відчуває команда.

Окрема подяка була висловлена партнерам з Parimatch, які роблять все, щоб в Одесі футбол став ще ближче до його справжніх поціновувачів. Адже саме відкритість для вболівальника – основний вектор розвитку клубу.

Теплі слова були адресовані й улюбленому для всіх одеситів стадіону Чорноморець. Підтримку з боку його адміністрації команда відчуває і дуже розраховує на подібне ставлення надалі.

На завершення першого після повернення діалогу з журналістами та вболівальниками Роман Григорчук подякував усім за підтримку, попросив запастися терпінням, не втрачати віри в команду.

Також була проанонсована наступна пресконференція. Вона відбудеться після другого турецького збору, напередодні відновлення УПЛ і відбудеться в Zoom або в ефірі клубного каналу в YouTube.

Джерело: Чорноморець

Фото: Чорноморець

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-11 11:30:19

Магазин Автозапчастин м.Ніжин