Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Головну ялинку Ніжина розпочали прикрашати святковою ілюмінацією. Фото

Взимку є чимало свят, на які чекають і дорослі, і діти. І цей святковий період починається з визначного  свята у грудні – Дня Святого Миколая, коли діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, одержують солодощі та замовляють подарунки під ялинку. Напередодні початку традиційних свят зими у Ніжині, була встановлена головна ялинка міста на площі імені Івана Франка.

Відсьогодні, до роботи підключились електрики та працівники з благоустрою комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства». Не зупиняє працівників ні холод ні дощ. Протягом декількох днів вони будуть плідно працювати над прикрашанням ялинки всілякими електричними різнокольоровими гірляндами, сніжинками та верхівкою. Потім головну ялинку Ніжина буде огороджено красивим іконостасом та антивандальною огорожею. До робіт з оздоблення залучається спецтехніка підприємства.

Контроль за монтажем святкової ілюмінації та прикрашанням ялинки здійснює головний енергетик КП “ВУКГ Віталій Оленченко. І вже через декілька днів ввечері ялинка засяє всім своїм різнобарв’ям гірлянд та прикрас, радуючи дітлахів та дорослих своєю красою, а також даруючи їм гарний святковий передноворічний настрій.

Роботи тривають.

Унєніж

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-13 19:54:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин