Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Головнокомандувач ЗСУ звільнив полковника Криворучка

Головнокомандувач ЗСУ звільнив полковника Криворучка

Інформація про звільнення з військової служби в запас полковника Олександра Криворучка, військового комісара Чернігівського обласного центру комплектування та соціальної підтримки оперативного командування «Північ», опублікована на офіційній сторінці ОК «Північ».

«З метою недопущення поширення недостовірної інформації стосовно ситуації, що склалася, повідомляємо, що, слідство у справі полковника Криворучка проводить Національна поліція України. Згідно з Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України від 30 січня 2021 року, полковника Олександра Криворучка, військового комісара Чернігівського обласного центру комплектування та соціальної підтримки оперативного командування “Північ”, звільнено з військової служби в запас», – йдеться у повідомленні.

Ступінь провини всіх учасників процесу буде встановлено судом.

Нагадаємо, Ольга Деркач, яка працює начальником відділу фінансового забезпечення в Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, звинуватила Криворучка у сексуальних домаганнях. Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак доручив провести перевірку стосовно домагань полковника.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

31.01.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова