Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Головний прокурор області щовівторка здійснюватиме прийом громадян у Зумі

Головний прокурор області щовівторка здійснюватиме прийом громадян у Зумі

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та наказу виконувача обов’язків Генерального прокурора від 13.03.2020 № 147 прийом громадян в органах прокуратури області призупинено на період карантину. Допуск до адміністративних будівель органів прокуратури тимчасово обмежено.

Проте свої звернення громадяни мають право направляти на офіційні електронні поштові адреси обласної та місцевих прокуратур або звичайним поштовим зв’язком. Також функціонують телефони «гарячих ліній», номери яких розміщені на офіційному сайті Чернігівської обласної прокуратури https://chrg.gp.gov.ua/ua.

При цьому інформуємо, що за розпорядженням керівника обласної прокуратури Сергія Василини, з метою реалізації права громадян на особистий прийом, керівництвом установи щовівторка з 10 год. 00 хв. до 11 год. 00 хв буде здійснюватися прийом громадян із застосуванням відеоконференцзв’язку за допомогою програмного забезпечення Zoom.

Телефон для запису громадян на особистий прийом в режимі відеоконференцзв’язку: (0462) 67-44-46.

З урахуванням нагальних питань, які потребують невідкладного вирішення та належать до компетенції прокурорів, графік і години прийому керівництвом обласної прокуратури можуть оперативно корегуватися з метою  забезпечення права громадян на особистий прийом.

ПРИМІТКА: Керівник обласної прокуратури приймає громадян і представників юридичних осіб за зверненнями, в задоволенні яких відмовлено його першим заступником і заступниками, а також у разі оскарження їхніх дій чи рішень.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

17.09.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова