Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Голова ВООЗ: підвищена увага до України відволікає світ від проблем чорношкірого населення

Голова Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) заявив, що світ не приділяє однаково достатньої уваги до надзвичайних ситуацій, які зачіпають чорношкірих і білих людей.

За словами Тедроса Адханома Гебрейесуса, допомога Україні дуже важлива, тому що вона впливає на весь світ. Але, як він зазначив, чому такої ж гуманітарної уваги не отримують провінція Тиграй в Ефіопії, Ємен, Афганістан або Сирія.

– Мені потрібно бути прямолінійним і чесним: світ не відноситься до людської раси однаково. Деякі рівніші, ніж інші. І коли я кажу це, мені боляче. Тому що я це бачу. Дуже важко прийняти, але це відбувається, – заявив Тедрос на прес-конференції.

Він нагадав, що організація Об’єднаних Націй визначила, що для ефіопського регіону потрібно 100 вантажівок на день з життєво важливими гуманітарними вантажами.

Війна в Тиграї вибухнула після декількох місяців наростаючої напруженості між НФОТ, групою, що домінувала в політиці Ефіопії майже три десятиліття, і урядом в листопаді 2020 року.

В результаті бойових дій загинули тисячі людей, в тому числі мирні жителі, в той час як мільйони людей відчайдушно потребують гуманітарної допомоги, а федеральний уряд звинувачується в перешкоджанні зусиллям з надання підтримки.

Всі протиборчі сторони нібито здійснювали позасудові страти і застосовували сексуальне насильство.

глава воз
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-14 11:48:22

Магазин Автозапчастин м.Ніжин