Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Голова ОДА В’ячеслав Чаус відвідав Ніжинський Спеціальний авіазагін оперативно-рятувальної служби цивільного захисту

Сьогодні, 26 жовтня, у рамках робочого візиту до Ніжина, голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус відвідав Спеціальний авіазагін оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНСУ.

З роботою авіазагону очільника області ознайомив командир загону Іван Коробка. У заході взяли участь директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Сергій Болдирев, перший заступник Ніжинського міського голови Федір Вовченко.

Керівник спецзагону розповів про свій колектив, навів технічні характеристики аеродрому, авіаційного транспорту, яким користуються ніжинські рятівники, розповів, як вони допомагають гасити пожежі, причому не лише в Україні, але й за кордоном: цьогоріч вилітали на допомогу до Туреччини.  

Очільник області проявив неабияку зацікавленість роботою спецзагону. Серед інших обговорювалося питання надання медичної допомоги людям, які потрапляють у складні ситуації за станом здоров’я.

«Один виліт на медичному гвинтокрилі за хворим коштуватиме 15 тис. гривень. Це не велика сума, якщо йдеться про життя та здоров’я людини – немає нічого найціннішого за це. Тому потрібно подумати над розвитком даного напрямку», — підкреслив В. Чаус.

Очільник області щиро подякував ніжинським рятувальникам за їхню самовідданість.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора

Джерело: uezd.com.ua
2021-10-27 00:08:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин