Україна і світ

Голова Мінфіну США закликає союзників збільшити фінансову допомогу Україні

Будівельні матеріали м.Ніжин

Міністр фінансів США Джанет Єллен заявила, що в нинішній ситуації Україні дуже потрібна масштабна економічна допомога, адже обіцяні на сьогодні суми не покриють навіть короткострокові потреби країни.

Про це повідомляє американська агенція Bloomberg.

За словами Єллен, зрештою, Україні знадобиться масована підтримка та приватні інвестиції для відновлення після війни, як, наприклад, Європі після 1945 року.

– Очевидно, що оголошеної досі двосторонньої та багатосторонньої підтримки буде недостатньо для задоволення потреб України навіть у короткостроковій перспективі, – наголосила голова Мінфіну США.

США, які розробили план Маршалла, щоб допомогти більшій частині Європи відновитися після Другої світової війни, наразі підготували пакет на 40 млрд доларів для України. Його мають остаточно проголосувати у середу, 18 травня.

– Я щиро прошу всіх наших партнерів приєднатися до нас у збільшенні фінансової підтримки України. “Наші спільні зусилля мають вирішальне значення для забезпечення перемоги української демократії над путінською агресією”, – сказала Єллен.

При цьому вона наголосила, що якщо Путін продовжить війну проти України, Вашингтон працюватиме з європейськими та іншими партнерами, щоб ще більше ізолювати РФ в економічному та фінансовому плані.

9 травня президент США Джо Байден підписав закон про ленд-ліз для України.

Нагадаємо, що Палата представників Конгресу 10 травня проголосувала за ухвалення законопроєкту про надання Україні 40 млрд доларів допомоги.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-17 17:25:33

Магазин Автозапчастин м.Ніжин