Україна і світ

Голос Вакарчука: 5 фактів про політичну партію

Святослав Вакарчук представив свою політичну команду. П’ять головних фактів про політичну партію Голос – читайте в матеріалі.

Голос Вакарчука: 5 фактів про політичну партію

Святослав Вакарчук йде на парламентські вибори разом із новоствореною партією Голос. Які п’ять головних фактів потрібно знати про нову політичну команду – читайте в матеріалі.

1. Святослав Вакарчук не відмовлятиметься від музичної кар’єри та концертної діяльності.

Співак виступає за повну автентичність. Він притримується думки, що в політиці потрібно залишатися собою. Крім того, Святослав Вакарчук зазначає, що автентичність – один із принципів партії.

2. Партію Голос не фінансуватимуть олігархи.  

За словами Святослава Вакарчука, більшу частину коштів на підтримку політичного руху наразі отримують від малого, середнього бізнесу та від звичайних людей.

3. Святослав Вакарчук не підтримує мажоритарну складову виборчої системи.

Він сподівається, що парламентські вибори в Україні пройдуть за новою виборчою системою, тобто системою відкритих списків. Таким чином, партія Голос робитиме все, щоб впливати на українську владу максимально.

4. Партія Слуга народу може створити коаліцію з партією Голос.

За словами радника Володимира Зеленського Олександра Данилюка, це стане можливим, якщо політична сила Святослава Вакарчука розділятиме принципи президента.

5. Політичну партію Голос підтримують менше 1% виборців.

Відповідно до результатів опитування, проведеного центром Соціальний моніторинг, Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка і соціологічною групою Рейтинг, за партію Святослава Вакарчука готові віддати свій голос близько 0,9% опитаних.

Джерело ФАКТИ. ICTV
17.05.2019