Україна і світ

“Голос” готовий запропонувати Вакарчука на посаду прем’єр-міністра України, – голова штабу політсили Клименко

За її словами, на даний момент ще не було перемовин між “Голосом” і “Слугою народу”

Джерело: 112.ua

Партія “Голос” готова запропонувати свого лідера Святослава Вакарчука на посаду прем’єр-міністра України. Про це сказала голова виборчого штабу політсили Юлія Клименко, передає “Інтерфакс-Україна”.

“На прем’єр-міністра готові пропонувати (Вакарчука, – ред.), але питання – хто буде формувати уряд. Давайте дочекаємося остаточних результатів, і тоді будемо вести конкретні розмови”, – сказала голова виборчого штабу Юлія Клименко.

У той же час, вона зазначила, що прем’єрство Вакарчука – не самоціль і не буде умовою входження в коаліцію, “тому що та партія, яка виграє, повинна нести повну відповідальність, у тому числі і за прем’єр-міністра”.

За її словами, поки з партією “Слуга народу” у “Голосу” не було жодних перемовин.

“Ми не будемо ділити міністерства згідно з партійними квотами. Ми хочемо делегувати людей, експертів за напрямами, які в нас є… Ми не будемо наполягати на тому, щоб наша людина очолювала міністерство. Все буде залежати з одного боку від коаліційної угоди, а з іншого боку, ми не погодимося на політичного міністра без досвіду та експертизи у відповідній сфері”, – додала очільниця штабу.

Клименко зазначила, що готова залишитися як депутатом у парламенті, так і перейти до виконавчої влади, в залежності від партійної доцільності. Вона допустила свою роботу в економічному або податковому комітеті ВРУ.

Новини за темою: Вакарчук продовжить виступати з гуртом “Океан Ельзи”

Нагадаємо, сьогодні після оголошення попередніх екзит-полів на парламентських виборах президент України Володимир Зеленський заявив: “Чи Буде Святослав Вакарчук прем’єр-міністром – питання до нього”.

Джерело: www.112.ua