Україна і світ

Голомша про поновлення: Я ще не визначився, мені треба тиждень на осмислення

Він зазначив, що наразі радиться з друзями та колегами

Джерело: 112.ua

Голомша про поновлення: Я ще не визначився, мені треба тиждень на осмислення

Микола Голомша, якого сьогодні Окружний адміністративний суд поновив на посаді звільненого першого заступника генпрокурора, заявив, що це рішення застало його зненацька і йому потрібен тиждень на визначення і осмислення. Про це Голомша заявив у програмі “Вечірній прайм” на телеканалі “112 Україна”.

“Мене це рішення застало трішечки зненацька. Тому що воно було у письмовому провадженні, так це називається у суддів, і воно тягнулось ще із червня минулого року. Я зараз отримавши це рішення, мушу осмислити і визначитись. Я зараз проводжу консультації зі своїми друзями, колегами, які поруч зі мною і я ще не визначився, що буду робити. Мені потрібен десь тиждень, бо у мене є і заплановані свої заходи”, – заявив Голомша.

Також Голомша вважає, що має право на компенсацію.

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд поновив на посаді звільненого за люстрацією першого заступника генерального прокурора Миколу Голомшу.

Відзначимо, що зараз посаду заступника генпрокурора України займає Дмитро Сторожук.

Нагадаємо, у жовтні 2014 року генеральний прокурор Віталій Ярема звільнив з посади першого заступника генерального прокурора Миколу Голомшу. Згідно з наказом Яреми від 23 жовтня, Голомшу звільнено у зв’язку з припиненням трудового договору згідно з п. 7-2 ст. 36 Кодексу законів про працю, тобто на підставах, передбачених законом “Про очищення влади” (про люстрацію).

Джерело: www.112.ua