Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Голодні, з температурою під 40: на Закарпатті у матері вилучили трьох дітей

У 25-річної матері на Закарпатті, яка пиячила, жила з випадковими чоловіками та часто кидала малюків без нагляду, вилучили трьої малолітніх дітей.

Востаннє вона кинула дітей самих, коли ті хворіли з температурою під 40 градусів. Дитячий плач почули сусіди і викликали поліцію.

У службі у справах дітей Мукачівської міськради розповіли, що мати проживала у сторонньої особи, пиячила, вела асоціальний спосіб життя, а діти були постійно голодні і недоглянуті. Вони росли серед постійних сварок і бійок.

Семирічного Сергійка, п’ятирічну Анастасію та шестимісячного Михайлика підгодовували сусіди.

Сама жінка визнає, що полюбляє алкоголь, однак переконує, що п’є не часто. Про те, що діти хворі, вона знала, але не лікувала і до медиків не зверталася.


Дітей вилучили ще в середині вересня, доправили в інфекційне відділення обласної дитячої лікарні. Досі там лишається найменший хлопчик. Двох старших виписали, вони у дитячому притулку.

На матір склали адмінпротокол за неналежне виконання батьківських обов’язків. Раніше скарг на неї соцпрацівники не отримували.

За словами сусідів, жінка й сама зростала у школі-інтернеті, бо її батьків позбавили прав через пияцтво.

Наразі їй загрожує штраф та втрата опіки над найменшим сином. Двох старших дітей жінці ще можуть повернути – якщо забезпечить догляд, придбає ліжечка, одяг та іграшки, відмовиться від алкоголю.

Жінка має пройти лікування у нарколога. Однак, від нього матір вже відмовилася, а дітей за місяць розлуки навідувала лише раз.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-19 15:27:33

Магазин Автозапчастин м.Ніжин