Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Глибина піхви та адекватність. Чому не варто гнатися за “великими розмірами”

Багато жінок помилково вважають, що для хорошого сексу їм потрібен чоловік з великим пенісом. Водночас вони забувають про те, що є низка інших важливих критеріїв, зокрема стосунки між парою, емоційна близькість, уміння говорити та домовитися, взаємоповага, здатність розуміти потреби партнера та бажання задовольняти їх.

Також треба пам’ятати про власні параметри, а саме про глибину піхви. Середньостатистичний показник глибини вагіни жінки від 7 до 12 см. Щоб секс був комфортним, приємним і безболісним, статевий пеніс не має бути надзвичайно великих розмірів.

Звідки взялися стереотипи, що для хорошого сексу потрібен великий член, Фактам ICTV розповіла сексолог і психолог Анастасія Білозор.

– Так само, як і для чоловіків, значна довжина статевого члена важлива для деяких жінок. Це привід похвалитися перед подругами, самоствердитись. Також існують стереотипи, що якщо у чоловіка великий член, то він успішний і гарний у сексі. Але це жодним чином не взаємопов’язано. Крім того, якщо член занадто великий, жінка матиме болісні відчуття та дискомфорт, – пояснює Анастасія Білозор.

Під час пошуку супутника життя фахівець рекомендує не ганятися за “великими розмірами”, а шукати чоловіка зі схожими поглядами, життєвою позицією, з яким буде комфортно спілкуватися та будувати стосунки.

– За членом ганятися не треба. Стосунки ми завжди хочемо побудувати з адекватною людиною, яка до нас шанобливо ставитиметься. Отримати задоволення від сексу можна і з чоловіком із середнім розміром члена, просто не побоятися йому сказати про те, що та як зробити. Для цього не завжди використовують член, є ще пальці, язик, – додає сексолог.

А щоб отримувати більше насолоди від сексу, потрібно працювати над тонусом м’язів піхви, наприклад, за допомогою гімнастики.

– Досить робити три базові вправи Кегеля. Тоді жінка зможе стиснути м’язи піхви та отримати більше задоволення від сексу, ніж коли її м’язи будуть не натреновані, – каже Анастасія Білозор.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Анастасия Билозор Психолог (@anastasiiabilozor)

Загалом, як зазначає фахівець, секс – це про задоволення та спілкування між партнерами, а не про стереотипи.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-11 17:56:52

Магазин Автозапчастин м.Ніжин