Україна і світ

Глибокого тилу для ворога фактично не існує: генерал про ситуацію на Таврійському напрямку

На Таврійському напрямку фактично не існує такого поняття, як глибокий тил завдяки успішним контрнаступальним операціям ЗСУ.

Про це розповів командувач оперативно-стратегічного угруповання військ Таврія бригадний генерал Олександр Тарнавський.

— На Таврійському напрямку такого поняття, як “глибокий тил”, для ворога уже фактично не існує. Ми успішно проводили контрнаступальні операції на Харківському та Херсонському напрямках завдяки вдалому поєднанню вогню та маневру, – сказав генерал.

Тарнавський зазначив, що тепер українські війська контролюють усі спроби ворога організувати ефективну оборону та створити умови для активних дій.

Він запевнив, що ЗСУ роблять усе, щоб знищити максимальну кількість сил та засобів окупантів навіть під час відносної стабільності своїх позицій.

— Чим більше ми знищимо їх зараз, тим менше буде роботи в ході остаточного звільнення України від загарбників, – наголосив командувач угруповання військ Таврія.

Раніше спікер Сил оборони Таврійського напрямку Євген Єрін повідомляв, що Великий Потьомкінський острів біля Херсона поки що не під повним контролем ЗСУ – це неможливо до повної деокупації протилежного берега Дніпра. Тож поки він у сірій зоні.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-01-07 19:13:59

Магазин Автозапчастин м.Ніжин