Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Глядацьку залу драмтеатру у Чернігові, пошкоджену внаслідок ракетного удару, відкриють у лютому 2024 року

Глядацьку залу облмуздрамтеатру у Чернігові, пошкоджену внаслідок російського ракетного удару, відкриють у лютому 2024 року.

Про це Суспільному розповів директор театру Сергій Мойсієнко.

“Сьогодні (27 листопада, — ред.) вже є певні технічні рішення, які дадуть нам можливість завести в безпечне приміщення глядача. Маємо амбітні такі плани, щоб в лютому відкрити глядацьку залу, бо на 4 лютого я вже взяв гастролерів. І я думаю, що прем’єра, яка буде готуватись і художній керівник, я знаю вже, це безперервний процес, я думаю, що це вже буде прем’єра на велику залу, на велику сцену”.

Директор драмтеатру Сергій Мойсієнко. ФОТО: Суспільне Чернігів

Зараз в будівлі театру, за гроші з міжнародних фондів встановили 67 нових вікон. Надалі планують консервацію й ремонт даху та заміну дверей, а також планують встановити прохідну галерею для безпеки відвідувачів.

“Сьогодні питання головне — безпека. Не йде мова про естетику. У нас вже є і ви вже можете побачити навіть в фойє, закуплений вже матеріал для нашої глядацької зали”.

Глядацьку залу драмтеатру у Чернігові, пошкоджену внаслідок ракетного удару, відкриють у лютому 2024 року

Зала у драматичному театрі. ФОТО: Суспільне Чернігів

“Не маючи глядацької зали — це знаєте як наче пів тебе немає, без ніг, без рук, бо головне наше надбання, все-таки цінність. Сцена — це наш алтар, а все ж таки велика глядацька зала, щоб ми могли прийняти людей”, — каже Сергій Мойсієнко.

Глядацьку залу драмтеатру у Чернігові, пошкоджену внаслідок ракетного удару, відкриють у лютому 2024 року

Драмтеатр після ракетного удару. ФОТО: Суспільне Чернігів

Нагадаємо, ракетний удар по облмуздрамтеатру російські військові нанесли 19 серпня. Понад 200 людей тоді постраждали, 7 людей загинули. В самому театрі частково зруйнувало дах, стелю головної зали театру та повибивало вікна.

Під час візиту до Чернігова посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс повідомив, що його країна надасть 93 тисячі фунтів на відновлення закладу.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.


Джерело: Суспільне мовлення України
2023-11-27 21:36:36