Україна і світ

Глава АП Богдан заявив, що припиняє свою адвокатську діяльність

Богдан зазначив, що був адвокатом багатьох політиків, в тому числі – певного олігарха

Джерело: 112.ua

Глава АП Богдан заявив, що припиняє свою адвокатську діяльність

Глава Адміністрації президента України Володимира Зеленського Андрій Богдан заявив, що припиняє свою адвокатську діяльність. Відповідну заяву він зробив в ефірі “112 Україна” на головному політичному ток-шоу України “Пульс”.

“Я професійний адвокат, і люди, які тут присутні, можуть засвідчити, що я був адвокатом багатьох політиків у всіх таборах, які представлені тут. Насправді я є адвокатом певного бізнес крила, визначеного олігарха, але з моменту, коли я заступаю на службу, я здаю свою адвокатську ліцензію, це прописано… в міжнародній практиці, у тих же США, де є адвокатом Джуліані. Він є лише адвокатом певної персоналії, він не є офіційним представником…”, – повідомив Богдан.

Він зазначив, що з моменту вступу на посаду, офіційно припиняє свою адвокатську діяльність.

“Це офіційно публікується в реєстрі адвокатів, і з цього моменту будь-яка людина може зайти, подивитися і сказати, що я не адвокат і не представляю жодної людини ні в кримінальному, ні в будь-якому іншому процесі”, – додав Богдан.

Нагадаємо, що Андрій Богдан призначений главою Адміністрації президента України. Раніше він був радником Зеленського з юридичних питань. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua