Україна і світ

Глава АП Богдан: Під закон про люстрацію я потрапив несправедливо

Богдан заявив, що його перебування на посаді глави Адміністрації президента не є порушенням законодавства

Джерело: 112.ua

Глава АП Богдан: Під закон про люстрацію я потрапив несправедливо

Глава адміністрації президента України Андрій Богдан заявив, що під закон про люстрацію він потрапив абсолютно несправедливо. Відповідну заяву він зробив в ефірі “112 Україна” на головному політичному ток-шоу України “Пульс”.

“Я потрапив під закон про люстрацію абсолютно несправедливо. Я закрив одну корупційну схему, яка виводила 2 млрд грн на рік при всіх владах, і автор цієї схеми при міністерстві юстиції в реєстрах був один з авторів закону про люстрацію. І так сталося, наші попередники ухвалювали цей закон, що саме голова Адміністрації президенту і його заступники виведені з-під державної служби. І якщо я можу займати якусь посаду на території України, це або голова АП, або заступники, тому в цьому немає ніякого порушення норм моралі, ні норм закону”, – вважає Богдан.

Новини за темою: Зеленський призначив Андрія Богдана главою своєї адміністрації, – указ

Глава АП нагадав, що цей закон перебуває на розгляді Конституційного суду більше чотирьох років, однак підкреслив, що новий президент і його команда не чинитимуть ніякого впливу на КС.

“Ми не будемо передавати ніяких сигналів, як передавала минула влада, зупиняла розгляд тих чи інших справ Конституційним судом – цей же закон (про люстрацію, – ред.), який на розгляді Конституційного суду більше чотирьох років. Однак відповідь повинен дати Конституційний суд, ми жодним чином не впливаємо на його рішення, але ми і не даватимемо сигнал, що потрібно його затягувати”, – додав Богдан.

Раніше повідомлялося, що Богдан потрапив під закон про люстрацію тому, що двічі обіймав посаду урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики за часів президентства Віктора Януковича. А ця посада входить до переліку тих, щодо яких здійснюються заходи з очищення влади. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua