Україна і світ

Глава Адміністрації президента прокоментував зниження ціни на газ

За словами Богдана, влада розглядатиме різні шляхи щодо зменшення ціни на газ

Джерело: 112.ua

Глава Адміністрації президента прокоментував зниження ціни на газ

Глава Адміністрації президента України Володимира Зеленського Андрій Богдан заявив, що влада розглядатиме різні шляхи щодо зменшення ціни на газ. Про це повідомив в ефірі “112 Україна” на головному політичному ток-шоу України “Пульс”.

“Насправді, на цю тему ми розмовляли з багатьма фахівцями – це великий діалог. Однак, ті чи інші рішення ми можемо ухвалювати після консультацій з міжнародними партнерами, тому що залежність України, на жаль, від минулої влади, від їхніх рішень, дуже велика залежність від МВФ та інших організацій… В даному випадку ми поставлені в таку систему координат, коли ми маємо погоджувати ті чи інші рішення, адже зменшення ціни на кілька місяців на газ може мати зовсім інші наслідки у кредитній і банківській політиці”, – заявив Богдан.

Глава АП зазначив, що найтвердіший намір президента – максимально спрощувати життя українців, особливо у сфері тарифів. “Звичайно, цей шлях ми розглядатимемо”, – додав Богдан.

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що спроба зниження тарифів на газ може зумовити серйозні наслідки для України. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua