Україна і світ

Глава Адміністрації президента Богдан прийшов на ефір телеканалу “112 Україна” через кілька хвилин після свого призначення

Глава Адміністрації президента Богдан прийшов на ефір телеканалу "112 Україна" через кілька хвилин після свого призначення

Глава Адміністрації президента Андрій Богдан прийшов на ефір телеканалу “112 Україна” через кілька хвилин після свого призначення. Новопризначений держслужбовець взяв участь у головному політичному ток-шоу країни “Пульс”.

Джерело: 112.ua

В ефірі ток-шоу Богдан відповідав на запитання запрошених гостей. Зокрема, були підняті теми про призначення Олександра Данилюка на пост секретаря РНБО, про внесення змін у законодавство щодо скасування мажоритарної системи голосування у Верховну Раду, про зниження тарифів на газ для населення, про розпуск парламенту, про кадрові призначення за квотою президента і ін.

Богдан підкреслив, що основні напрями руху президента – це тарифи, припинення війни, “і всі наші напрямки, які ви багато разів чули”.

Крім того він зазначив, що у зв’язку з новим призначенням припиняє свою юридичну і адвокатську практику.

У той же час президент України Володимир Зеленський почав офіційно формувати свою команду – на сайті глави держави з’явилися підписані документи про призначення його радників, а також заступників глави Адміністрації президента.

Як повідомлялося, в день інавгурації Зеленського, 20 травня, “112 Україна” посів четверту сходинку серед усіх загальнонаціональних мовників країни. Його частка склала 7,35%, а рейтинг – 1,22% за аудиторією 18+(50+). Він обійшов такі телеканали з першої десятки, як “Інтер”, СТБ, “Новий канал”, NewsOne, “Прямий” і 2+2. При цьому різниця в показниках рейтингу “112 Україна” і ICTV, який розташувався на третьому рядку, склала всього лише 0,01%.  

Нагадаємо, 20 травня “112 Україна” зібрав також велику онлайн-аудиторію. На YouTube-каналі мовника інавгурацію президента України Володимира Зеленського подивилися майже 200 тис. глядачів.

Телеканал “112 Україна” – інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевського. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua