Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Гіслейн Максвелл визнали винною у вербуванні дівчат для мільярдера Епштейна

Гіслейн Максвелл, близька соратниця покійного засудженого за сексуальні злочини Джеффрі Епштейна, була визнана винною федеральним журі присяжних у примусі дівчаток-підлітків до сексу з Епштейном.

У липні 2020 року Максвелл було пред’явлено звинувачення за шістьма федеральними пунктами звинувачення, пов’язаними з торгівлею людьми з метою сексуальної експлуатації та змовою з Епштейном. Її засудили за п’ятьма статтями, включаючи торгівлю неповнолітніми з метою сексуальної експлуатації.

Обвинувачі в суді над Максвеллом заявили, що Епштейн дав їй близько $30 млн з 1999 по 2007 рік. Прокурори стверджували, що виплати призначалися Максвелл за її готовність вчиняти злочини.

Адвокати Максвелла стверджували, що її несправедливо звинуватили. Максимальний термін ув’язнення за кожним обвинуваченням становить від п’яти до 40 років в’язниці. Таким чином жінка може провести за ґратами решту життя.

У заяві сім’ї Максвеллів йдеться:

Ми твердо віримо в невинність нашої сестри – ми дуже засмучені вироком. Ми вже подали апеляцію сьогодні ввечері і вважаємо, що зрештою її буде виправдано.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-30 12:44:10

Магазин Автозапчастин м.Ніжин