Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Гірлянди, ялинки та злочинці: ICTV вперше зняв новорічний фільм

Свято наближається, а з ними і новорічні подарунки стають ближчими. ICTV також не бариться із сюрпризом для глядачів – до новорічних свят канал готує фільм ДВРЗ. Операція Новий рік.

Днями ICTV завершив знімати новорічний фільм із героями серіалу Дільничний з ДВРЗ про пригоди поліцейських віддаленого столичного району. У новорічній історії дільничні Сергій Бондар (В’ячеслав Довженко) і Петро Дзюба (Віталій Іванченко) знову працюватимуть разом, проте цього разу залишать свій звичний округ і візьмуться за розплутування масштабної афери у столичному торговельному центрі.

Героям доведеться не тільки врятувати ТРЦ Грача (Роман Мацюта) від банди грабіжників, а й допомогти повернути магію Нового року.

Фото: ICTV

– Гірлянди повсюди, ялинки, злочинці у костюмах Дідів Морозів, магія кохання у повітрі і серцях усіх героїв, навіть тих, що раніше про любов і не думали, – тут цілий святковий набір для новорічного настрою. А ще історія цікава тим, що в ній з’являться не тільки Серьоня і Петюня, а й герої з усіх сезонів серіалу. Маю надію, що глядач зарядиться позитивом від такої компашки та із захватом дивитиметься фільм, – коментує Віталій Іванченко.

Знімали фільм у Києві та його околицях. Основною локацією став столичний торгово-розважальний центр Respublika Park — один із найбільших у Європі.

Фото: ICTV

Крайню сцену фільму розіграли посеред Контрактової площі. Там побудували справжній ялинковий ярмарок, встановили святкову ілюмінацію і зібрали майже усіх акторів.

Зараз триває постпродакшен, щоб показати новий україномовний фільм до зимових свят.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-16 18:28:41

Магазин Автозапчастин м.Ніжин