Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Гіркота втрати: загинув Воїн з Чернігівщини

У Новгород-Сіверській громаді — знову непоправна втрата: загинув наш захисник Олександр Черненко, старший лейтенант поліції, заступник командира взводу штурмового батальйону №2 об’єднаної штурмової бригади Нацполіції України «Лють».

Про це повідомляють у Новгород-Сіверській міській територіальній громаді.

Олександр народився 19 липня 1993 року в селі Мамекине в багатодітній родині. Закінчив місцеву школу, здобув професію зварювальника в ПТУ. 2020 рік став поворотним для Олександра: того року він успішно закінчив академію МВС. І коли наша Батьківщина зазнала ворожого вторгнення, він не залишився осторонь — долучився до 58-ї окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України.

24 серпня назавжди залишиться чорним днем в історії родини Олександра та всієї нашої громади: саме тоді надійшло повідомлення, що Герой загинув, виконуючи свій обов’язок у бою під селищем Курдюмівка Донецької області.

Це надто важкий удар для його рідних, які вже втратили одного сина. У цей час ми разом із рідними та близькими Олександра. Прийміть наші співчуття та підтримку, щоб подолати це невимовне горе. Олександр назавжди залишиться в наших серцях як приклад відваги, патріотизму та постійної готовності допомагати іншим.

23 вересня 2023 року рідні, близькі, друзі та всі, хто знав Олександра, проведуть Героя в останню путь. Його поховають у рідному селі Мамекине. Але його дух завжди надихатиме нас на великі справи та нагадуватиме, що справжні герої завжди живуть у душах тих, хто залишився після них на цій землі. Царство небесне тобі, Олександре, та вічна слава!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: mynizhyn.com
2023-09-23 11:08:55