Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Генерал ЗСУ прокоментував мобілізацію в Україні та вручення повісток у туркомплексах

Генерал Збройних сил України Сергій Кривонос назвав відповідальних за мобілізацію в Україні.

В інтерв’ю Радіо NV він наголосив, що за це відповідає президент, прем’єр-міністр, міністерства та центральні органи влади, органи місцевого самоврядування, ОТГ і лише потім військові.

— Це помилка, коли вважають, що підготовка ресурсів – це лише завдання Збройних сил. Так само як сприймають, що мобілізація – це суто (справа, – Ред.) військових. Одразу видно, що люди не читали закон Про мобілізацію і мобілізаційну підготовку, – зазначив він.

За його словами, коли він бачить, як патрульні з Військової служби правопорядку “зупиняють людей і кого вмовляють, кого насильно запихають в автівку, потім привозять до територіального центру комплектування”, він розуміє, що в областях, в яких це відбувається, влада не бере участі у процесі мобілізації.

Зараз дивляться

Раніше у Закарпатському ТЦК і СП прокоментували суспільний резонанс щодо вручення повісток у спортзалах і туркомплексах.

Там зазначили, що працівники Закарпатського обласного ТЦК та СП від початку повномасштабного вторгнення і до сьогодні у своїй роботі керуються виключно Законами України Про військовий обов’язок і військову службу, Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію та іншим суміжним законодавством.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Джерело: УНІАН

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-09 15:43:51