Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі у середу відвідає Калінінград у Росії

Керівник Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаель Гроссі в середу відвідає Росію. Про це повідомляє телеканал CNN з посилання на представників МАГАТЕ.

Повідомляється, що Гроссі відвідає російський Калінінград. На переговорах йтиметься про безпеку тимчасово окупованої Запорізької АЕС.

— Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі відвідає Калінінград у середу в межах консультацій, спрямованих на забезпечення захисту Запорізької атомної електростанції в Україні під час війни, – сказав представник агентства.

За словами Гроссі, який відвідав ЗАЕС минулого тижня, ситуація на атомній станції не покращилася. Він вказав на посилення військової активності в цьому районі.

Зараз дивляться

Під час візиту Гроссі заявив, що намагається сформулювати “реалістичні, життєздатні пропозиції”, які були б прийнятними для обох сторін.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Директор МАГАТЕ заявив, що його пропозиція укласти угоду щодо захисту Запорізької АЕС все ще актуальна. Наразі він коригує пропозиції, щоб домогтися прориву в цьому питанні. Гроссі наполягає на створенні зони безпеки на станції, щоб запобігти можливій ядерній катастрофі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-04-03 23:07:58