Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Газопостачальні мережі потрібно забрати від олігархів та передати громадам, – депутат «Батьківщини» Іван Якуб

Газопостачальні мережі потрібно забрати від олігархів та передати громадам, - депутат «Батьківщини» Іван Якуб

Ситуація з підвищенням комунальних тарифів болюче б`є по кожній українській родині.

Люди виходять на протести, влада обіцяє знайти механізм, як зупинити зростання комуналки.

Депутат обласної ради з фракції «Батьківщина» Іван Якуб каже, що навіть на місцевому рівні можна зробити відповідні кроки. За його ініціативи розроблялося звернення Чернігівської обласної ради до органів місцевого самоврядування щодо повернення під контроль місцевих громад газотранспортних мереж.

«Сама по собі плата за транспортування газу на мою думку є абсурдною. Коли це рішення було прийняте наша політична сила «Батьківщина» активно закликала ще тодішній уряд Гройсмана скасувати це рішення. Сьогодні ж плата за транспортування газу стала буденним явищем і, на жаль, люди вимушені платити ці гроші. Але ж якщо розібратися, більшість мереж були побудовані за кошти самих же людей. То чому сьогодні люди мають платити гроші олігархам за те, що вони самостійно зробили? Плата стала недосяжною для гаманця українця. Громади зможуть зменшити платіж і надходження використати з користю для громади», – розповів Іван Якуб, голова фракції «Батьківщини» в Чернігівській обласній раді.

Відповідне звернення за підписом голови обласної ради сьомого скликання Ігоря Вдовенка було прийнято ще 22 травня 2020 року. В прийнятому рішенні прописали 4 пункти. Перший з них – створити робочу групу з числа депутатів  всіх рівнів та громадських діячів та розглянути питання на постійних комісіях. Далі провести юридичну роботу та ініціювати інвентаризацію газопостачальних мереж в області, визначити її технічний стан та залишкову вартість.

Газопостачальні мережі потрібно забрати від олігархів та передати громадам, - депутат «Батьківщини» Іван Якуб

Газопостачальні мережі потрібно забрати від олігархів та передати громадам, - депутат «Батьківщини» Іван Якуб

Рада минулого скликання так і не розпочала роботу в цьому напрямку, немає ніяких кроків і з боку нинішнього складу ради.

«Це питання, яке має об`єднувати усі політичні сили в обласній раді та в місцевих радах. Тут не політика, а життя наших громад. Фракція «Батьківщини» однозначно в повному складі готова працювати над цим питанням», – розповів Іван Якуб.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
12.01.2021