Україна і світ

Гаряче питво, солона вода і антибіотики: як в Північній Кореї намагаються боротися з Covid-19

Будівельні матеріали м.Ніжин

Влада Північної Кореї намагається боротися з коронавірусною інфекцією, що охопила країну, традиційними протигрипозними засобами.

Справа в тому, що ще на початку 2020 року Північна Корея закрила свої кордони в спробі захистити себе від пандемії Covid-19. А разом з тим, як з’ясувалося, і від доступу до ефективних противірусних препаратів.

Влада країни досі відмовляється приймати медичну допомогу від інших країн. А державні ЗМІ широко рекомендують різні традиційні методи лікування Covid-19, який тут вважають за краще називати лихоманкою. Але проблема в тому, що ці методи не є ліками від самого вірусу.

,

Традиційні методи лікування в Північній Кореї

Гарячі напої, такі, як імбирний або жимолостний чай, напій з листя верби. Нібито це допоможе пом’якшити деякі симптоми Covid-19: біль у горлі або кашель.

Солона вода. ЗМІ взяли інтерв’ю у пари, яка рекомендувала Полоскати горло солоною водою вранці та ввечері. У підсумку в Пхеньян були відправлені тисячі тонн солі для виготовлення “антисептичного розчину”.

Деякі дослідження дійсно припускають, що полоскання горла і носа солоною водою бореться з вірусами, що викликають застуду. Але мало доказів того, що вони сповільнюють поширення Covid-19.

Але справа в тому, що на коронавірусну інфекцію в основному заражаються при вдиханні крихітних крапель в повітрі через ніс, а також через рот, тому полоскання горла атакує тільки одну точку входу.

І як тільки вірус проник в організм, він розмножується і поширюється глибоко в органи, куди не може проникнути ніяке полоскання.

Знеболюючі та антибіотики. Державне телебачення рекомендувало пацієнтам використовувати знеболюючі, такі як ібупрофен, а також азитроміцин та інші антибіотики.

При цьому відомо, що ібупрофен (і парацетамол) можуть знизити температуру і полегшити такі симптоми, як головний біль або біль в горлі. Але вони не очистять від вірусу і не допоможуть запобігти його розвиток.

Антибіотики ж призначені для лікування бактеріальних інфекцій, а проти вірусів вони безсилі.

Дослідження антибіотика азитроміцину показало, що він практично не впливає на симптоми Covid-19, ймовірність госпіталізації або смерті.

коронавирус
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-20 16:30:43

Магазин Автозапчастин м.Ніжин